Zdrowe włosy od podstaw. Praktyczny poradnik

0.00 

Kondycja włosów to odzwierciedlenie stanu naszego organizmu. Dzięki tej publikacji poznasz bliżej potrzeby oraz wybrane problemy Twojej skóry głowy i włosów. Dowiesz się, jak przywrócić swojej fryzurze blask i uczynić z niej prawdziwą koronę, zdobiącą Twoją głowę! 

Ebook jest w formacie PDF.

Kategoria:

 Z ebooka dowiesz się:

  • Od jakich czynników zależy kondycja włosów?
  • Z czego składa się włos i jaki jest jego cykl życia?
  • W czym może pomóc Ci trycholog?
  • Co o stanie naszego zdrowia mogą powiedzieć włosy?
  • Dlaczego wypadają nam włosy i co robić, gdy tracimy ich za dużo?
  • Jak czytać etykiety preparatów do włosów?
  • Jakie leki zwiększają ryzyko wypadania włosów?

i wiele innych

Lśniące, gęste, dobrze układające się – o takich włosach marzy większość z nas. Niestety, często nasza fryzura jest daleka od ideału. Gdy włosy są suche, zniszczone, zaczynają się puszyć i nadmiernie wypadać, stają się prawdziwą zmorą. Marzenia o pięknej fryzurze zostają zastąpione niezliczonymi próbami odratowania naszych włosów, których zła kondycja potrafi obniżyć samoocenę, odebrać chęć do kontaktów międzyludzkich, a nawet stać się źródłem kompleksów!

O włosy dbamy różnymi sposobami, starając się, aby wyglądały jak najlepiej. Zdarza się, że zupełnie nieświadomie popełniamy podstawowe błędy, zarówno w pielęgnacji, stylizacji, jak i w odżywaniu włosów. Pozwól, że pomogę Ci pokierować Twoimi nawykami pielęgnacyjnymi we właściwym kierunku!

Analizując problemy, z jakimi przychodzą do mojego gabinetu kobiety, jak i mężczyźni, postanowiłam podzielić się z Wami moimi obserwacjami i doświadczeniami.

Mam nadzieję, że te podstawowe informacje i praktyczne wskazówki, pozwolą Wam lepiej zadbać o włosy i szybciej reagować na niepokojące sygnały, a marzenia o pięknej fryzurze, zdobiącej Waszą głowę, staną się realne do spełnienia.

Twoje zamówienie
Brak produktów w koszyku!
Przeglądaj dalej
0